Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Запобігаємо виникненню надзвичайних ситуацій

       Питання виконання завдань у сфері цивільного захисту населення були розглянуті під час проведення 26 липня відеоселекторної наради під головуванням заступника голови облдержадміністрації І.С.Боршоша.

       Тенденция зростання рівня загрози нормальному режиму життєдіяльності населення, економіки та навколишньому природному середовищу, викликає необхідність підвищення рівня захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій як техногенного, так і природного  характеру.

       Фінансування заходів щодо поповнення місцевих матеріальних резервів протягом 2017 року здійснено на загальну суму 274,0 тис.грн., що дало змогу сформувати місцеві матеріальні резерви у розрізі міст та районів на суму 2,7 мільйонів гривень, однак, це лише 22 відсотки від потреби.

       Аналіз накопиченого матеріального резерву свідчить про кращий його стан у містах Шостка, Глухів, Конотоп та Охтирському, Лебединському, Роменському, Шосткінському, Липоводолинському, Тростянецькому та Ямпільському районах.

       Відсутній матеріальний резерв у містах Суми, Ромни, Недригайлівському, Серединобудському та Путивльському районах.

       «Наявність матеріального резерву – це гарантія оперативного реагування та ліквідації небезпеки, Особливо це стосується міст обласного значення. Матеріальний резерв повинен бути не на папері, а в наявності. Це не наша примха, а вимога законодавства» - наголосив І.С.Боршош підводячи підсумки наради.