Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Проведено навчальні збори з представниками хімічно-небезпечних об’єктів

 

       6 вересня у м. Суми Департаментом цивільного захисту населення Сумської обласної державної адміністрації на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області проведені навчальні збори з головними інженерами та диспетчерами  хімічно-небезпечних об’єктів

       Захід проведено за участі представників Сумської обласної державної адміністрації, Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, проектних організацій у сфері техногенної безпеки та хімічно-небезпечних об’єктів.

       Під час навчальних зборів основну увагу було зосереджено на запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, дотриманні правил пожежної та техногенної безпеки, підвищення рівня захищеності об’єктів через впровадження автоматизованих систем раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення.

       Також було доведено основні вимоги законодавства України у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту, проведені заняття із застосування Методики прогнозування наслідків впливу (викиду) небезпечних хімічних речовин при аваріях на промислових об’єктах і транспорті.

       Представники об’єктів, на яких діє система раннього виявлення, поділилися з присутніми її перевагами, а керівник проектної організації детально роз’яснив критерії впровадження таких систем на хімічно-небезпечних об’єктах.