Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Обласна система оповіщення цивільного захисту готова до використання за призначенням

       Серед багатогранної діяльності цивільного захисту першочерговим завданням є своєчасне доведення сигналів та інформації про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації до центральних і місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій і населення області .

       В області побудована система автоматизованого оповіщення, яка складається із загальнодержавної, обласної, міських, районних, об’єктових та локальних систем.

       Оповіщення населення здійснюється дистанційно за допомогою електросирен, мережі радіомовлення та телебачення. Термінова інформація передається уривчастим звучанням електросирен для привернення уваги населення, з передачею тексту звернень по мережі проводового радіомовлення. Текст звернення до населення на території області передається державною і російською мовами.

       Управлінням з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Сумської обласної державної адміністрації сумісно з Сумською філією ПАТ «Укртелеком» 19 березня 2014 року проведено планову комплексну перевірку системи оповіщення Сумської області. В результаті перевірки зроблений висновок про готовність апаратури оповіщення до застосування за призначенням.