Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Проведено тренування територіальної і функціональних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту Сумської області

10 квітня 2014 року в приміщенні управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Сумської обласної державної адміністрації було проведено тренування територіальної і функціональних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту Сумської області, яке спрямоване на підвищення ефективності проведення заходів по переведенню системи цивільного захисту у найвищу ступень готовності.

       В ході тренування відпрацьовані питання захисту населення і територій від надзвичайних ситуації, які пов’язані з наслідками можливих бойових дій, діяльністю диверсійних та терористичних угрупувань, переглянуті плани переведення системи цивільного захисту на функціонування в режимі воєнного часу з урахуванням реальних технічних, матеріальних і людських ресурсів.