Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Стан готовності органів управління, сил та засобів цивільного захисту Роменського району та міста Ромни

       13 березня 2015 року на виконання пункту 2 витягу з протоколу № 14 засідання Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2015 року та пункту 7.2. протокольного доручення від 02 березня 2015 року за результатами апаратної наради голови Сумської обласної державної адміністрації М.О.Клочка заступником голови Сумської обласної державної адміністрації, головою обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій І.С. Боршошом на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було проведено заслуховування посадових осіб Роменського міськвиконкому та Роменської районної державної адміністрації щодо виконання заходів з переведення ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту міста Ромни та Роменського району в режим підвищеної готовності.

       За результатами засідання І.С. Боршош зазначив, що серед заходів, які необхідно виконати для того, аби покращити стан цивільного захисту в Роменському районі та місті Ромни, – відновити систему оповіщення керівного складу району та міста, а також населення; привести в готовність захисні споруди цивільного захисту; провести відповідну роботу щодо встановлення дизель-генератора в центральній районній лікарні; розглянути питання щодо створення місцевих матеріальних резервів на чергових сесіях міської та районної рад, а також передбачити кошти резервного фонду для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

       Прийнято відповідне протокольне рішення, яким встановлені конкретні терміни виконання зазначених заходів.