Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Актуальні питання захисту населення

       26 червня 2015 року під головуванням заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Боршоша І.С. за участю керівників міст та районів області проведена відеоселекторна нарада щодо заходів із забезпечення попередження загибелі людей на водних об’єктах області у літній період 2015 року та стану інвентаризації та утримання захисних споруд цивільного захисту.

       В ході наради обговорено проблемні питання із зазначеного порядку денного та шляхи їх вирішення. За її результатами заступником голови облдержадміністрації визначені основні завдання щодо неухильного виконання вимог нормативно-правових актів стосовно забезпечення охорони життя людини на воді та приведення в готовність захисних споруд цивільного захисту до використання за призначенням, що знайшло своє відображення у виданому органам місцевого самоврядування та виконавчої влади дорученні.

       Особлива увага у зазначеному документі акцентована на питання забезпечення проведення паспортизації пляжів, водолазного обстеженню дна їх акваторій, наявності сезонного рятувального посту, обладнання місць масового відпочинку, покращення показників проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту та стану їх утримання.

       Цим же дорученням визначені завдання Департаменту цивільного захисту Сумської обласної державної адміністрації, якому належить складом спеціальної комісії протягом липня 2015 року відповідно до затвердженого графіку здійснити перевірку виконання поставлених завдань на місцях.