Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

На Сумщині працює спеціальна комісія з перевірки місць масового відпочинку населення на водоймах області

       Комісія утворена на виконання доручення голови обласної державної адміністрації з метою попередження нещасних випадків під час відпочинку людей на водних об’єктах.

       До складу комісії увійшли представники Департаменту цивільного захисту населення облдержадміністрації, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Головного управління Держсанепідслужби, правоохоронних органів та обласної рятувально-водолазної служби.

       Під час обстежень місць масового відпочинку людей на водних об’єктах члени комісії виявляють недоліки та дають рекомендації щодо їх усунення. Зокрема, на окремих об’єктах зафіксовано відсутність рятувального спорядження, акту обстеження дна, позначення місця для купання та іншої наглядної агітації, огорожі місця для збору твердих побутових відходів.

       Як повідомив начальник Сумської обласної рятувально-водолазної служби Ю.М. Приходько, спеціалісти вже обстежили близько 50 місць відпочинку по області. Зазвичай водолази обстежують дно водойми, очищають його від решток деревини, склянок та інших предметів, вимірюють глибину та позначають межі для купання.