Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Про підготовку до зими йшлося на черговому засіданні Сумської обласної комісії з питань ТЕБ та НС

       28 вересня 2016 року під головуванням заступника голови Сумської обласної комісії з питань ТЕБ та НС Милаша Олександра Миколайовича відбулося чергове шосте засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

       На порядку денному обговорювалися три питання. Перше стосувалося організації заходів щодо підготовки органів управління сил та засобів територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Сумської області до оперативного реагування при загрозі або виникненні надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.

       Далі на засіданні комісії розглянули питання щодо виконання Регіональної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2018 роки щодо модернізації системи централізованого оповіщення цивільного захисту Сумської області.

       Про заходи щодо забезпечення проведення робіт стосовно укріплення схилів ярів з можливістю подальшої ліквідації ярів із залученням відповідних фахівців та спеціалізованих організацій району вул. Тополянської до існуючої міської мережі зливової каналізації м. Суми доповів начальник Державної екологічної інспекції Геннадій Іванович Базаров.

       За результатами розглянутих питань прийнято відповідне рішення комісії, яким передбачається всім зацікавленим установам та організаціям, райдержадміністраціям, міськвиконкомам спільно з органами місцевого самоврядування здійснити ряд організаційно-практичних заходів для забезпечення безпеки людей та екологічного благополуччя області.