Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

       1 грудня 2016 року в зв’язку з загрозою ускладнення погодних умов під головуванням голови Сумської обласної державної адміністрації Клочка М.О. відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сумської області.

       Під час засідання були розглянуті питання готовності органів управління та сил цивільного захисту до реагування на ускладнення погодних умов.

       Службам цивільного захисту області визначені завдання у сферах відповідальності щодо організації протидії загрозам та порядку дій під час ускладнення погодних умов, зокрема:

забезпечення моніторингу можливого впливу погодних умов на стале функціонування систем життєзабезпечення, енергопостачання населених пунктів і транспортного сполучення;

своєчасного інформування населення про ускладнення погодних умов та порядок дій у цей період;

організації оперативного реагування та залучення необхідних сил і засобів для забезпечення проїзду транспорту на автомобільних дорогах та в населених пунктах, ліквідації аварій у системах життєзабезпечення та відновлення енергопостачання населених пунктів;

розгортання у разі необхідності стаціонарних пунктів обігріву для надання допомоги людям.