Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Удосконалення роботи з системою оповіщення

       З метою своєчасного прийому та доведенню до голів районних державних адміністрацій, міських голів, посадових осіб, сигналів оповіщення, розпоряджень про виникнення надзвичайних ситуацій 8 грудня 2016 року Департаментом цивільного захисту населення Сумської обласної державної (далі департамент) адміністрації були проведені навчання з черговими відділами (відділеннями) Головного управління Національної поліції в Сумській області.

       На підставі законодавчих актів з цивільного захисту Департаментом було розроблено та затверджено головою Сумської обласної державної адміністрації «Інструкцію», в якій описано порядок дій для чергових відділів (відділень). Відповідальним працівником Департаменту практично було продемонстровано порядок дій щодо прийняття сигналу та підтвердження його.

       В ході проведення навчань було зазначено щодо важливості загальнодержавної системи централізованого оповіщення, міських, (районних) автоматизованих систем централізованого оповіщення і підтримки їх у постійній готовності.