Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Про чергове засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС

        20 грудня 2016 року під головуванням голови Сумської обласної державної адміністрації відбулося чергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сумської області та обласного об’єднаного штабу з координації дій щодо попередження та реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з ускладненням погодних умов в зимовий період.

       Під час засідання були розглянуті питання готовності органів управління та сил цивільного захисту до реагування на ускладнення погодних умов.

       Службам цивільного захисту області визначені завдання у сферах відповідальності щодо організації протидії загрозам та порядку дій під час ускладнення погодних умов.

       Крім цього, були розглянуті питання забезпечення пожежної безпеки населення під час святкування новорічних та різдвяних свят, організації контролю за реалізацією побутових піротехнічних виробів у торгівельній мережі області, дотримання вимог пожежної безпеки в закладах для людей похилого віку.