Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Увага! Методичні рекомендації

       З метою надання практичної допомоги місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування та суб'єктам господарювання з питань створення і використання матеріальних резервів Державною службою надзвичайних ситуацій України відповідно до вимог пункту 16 Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 р. № 775, розроблено методичні рекомендації, які розкривають принципи формування номенклатури та обсягів матеріальних резервів, роз'яснюють умови їх зберігання.

       У рекомендаціях наводяться переліки матеріальних цінностей, які доцільно буде використовувати під час запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, надаються форми номенклатур, графіків накопичення та інформаційних документів.

       ДСНС рекомендує використовувати зазначені методичні рекомендації у практичній роботі всіма суб'єктами єдиної державної системи цивільного захисту, на яких законодавчо покладено обов'язки зі створення матеріальних резервів.