Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Підготовка до надзвичайних ситуацій в умовах зимової негоди триває

       19 жовтня 2017 року в містах та районах області відбулось тренування з органами управління, силами та засобами цивільного захисту щодо реагування на надзвичайні події в осінньо-зимовий період.

       До нього долучилося ряд спеціалізованих служб із цивільного захисту, структур та організацій області, які будуть задіяні у першочергових заходах з реагування на надзвичайні ситуації в мовах зимової негоди зокрема.

       Так, в практичних навчаннях прийняли участь працівники: територіальних підрозділів управління ДСНС України у Сумській області, управління охорони здоров’я, Облавтодору, структурних підрозділів Національної поліції, СФ ПАТ “Укртелеком”, ПАТ ”Сумигаз” та районніх РЕМ-ів ПАТ “Сумиобленерго”.

       За мету тренування ставились завдання перевірити:

порядок взаємодії обласної комісії з питань ТЕБ та НС з органами управління ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту та спеціалізованими службами цивільного захисту Сумської області з метою організації ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного характеру на території області;

порядок дій місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, аварійно-рятувальних та спеціалізованих служб цивільного захисту, а також населення під час ліквідації надзвичайних ситуацій природного характеру на території області.