Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Завдання, що були покладені на обласну комісію з питань техногенно-екологичної безпеки та надзвичайних ситуацій у 2013 році, виконані успішно

       26 грудня під головуванням начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Сумської обласної державної адміністрації – заступника голови обласної комісії з питань техногенно-екологичної безпеки та надзвичайних ситуацій Каліна Олександра Івановича проведено підсумкове, одинадцяте у 2013 році, засідання обласної комісії з питань техногенно-екологичної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому були підведені підсумки роботи обласної та місцевих комісій з питань ТЕБ та НС у 2013 році та поставлені завдання на 2014 рік. У ході засідання комісії були затверджені перелік класифікації об’єктів і адміністративно – територіальних одиниць Сумської області стосовно рівня хімічної небезпеки та перелік захисних споруд цивільного захисту, технічну інвентаризацію яких провести неможливо.

       Основними завданнями комісії ТЕБ та НС у 2013 році були:

       - координація дій органів управління, сил та засобів Сумської територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту при виникненні надзвичайної ситуації або виявленні загрози її виникнення, а також під час реагування на зазначену ситуацію;

       - організація першочергових заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій місцевого рівня і надання допомоги місцевим комісіям при ліквідації надзвичайних ситуаціях об’єктового рівня;

       - участь у здійсненні заходів у сфері цивільного захисту та техногенно-екологічної безпеки в області;

       - розгляд питань, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

       Найбільша кількість питань, що виносилися на засідання обласної комісії була присвячена проблемам покращення пожежної безпеки у містах, сільській місцевості, у природних екосистемах області, у місцях масового відпочинку людей та на об’єктах з масовим перебуванням людей, забезпеченню сталого, безаварійного функціонування систем житлово-комунального господарства, інфраструктури області та об’єктів енергетичного комплексу у різних обставинах і при ускладненні погодних умов, покращенню стану техногенної і природної безпеки в області, попередженню загибелі людей від надзвичайних подій при перебуванні їх як у місцях відпочинку, на водних об’єктах, на потенційно небезпечних об’єктах, а також нанесення ушкодження їх здоров’ю від інфекційних хвороб та незадовільної санітарно-епідеміологічної обстановки.

       Проведена у 2013 році вагома робота обласної комісії забезпечила координацію діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та об’єктів щодо здійснення ними попереджувальних заходів і активізації роботи, пов’язаної із здійсненням контролю за станом довкілля, обстановкою на об’єктах підвищеної небезпеки, прогнозуванням можливості виникнення надзвичайної ситуації та її масштабів.

       Враховуючи те, що рівень небезпеки техногенного і природного характеру у нашому житті постійно збільшується, зростає рівень відповідальності і навантаження, яке покладається на обласну комісію з питань ТЕБ та НС.

       Комісія завершила свою роботу затвердженням плану роботи на 2014 рік та нагородженням першого заступника начальника управління ДСНС України у Сумській області Милаша О.М., начальника Державної екологічної інспекції у області Базарова Г.І. заступника начальника Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Товстухи О.В., директора Сумської філії ПАТ «Укртелеком» Маринича В.В. грамотами першого заступника голови Сумської обласної державної адміністрації - голови обласної комісії ТЕБ та НС Чернявського В.І. за активну участь в роботі комісії.