Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

З представниками хімічно небезпечних об’єктів Сумської області проведений навчальний збір

       Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 16.12.2013 № 512-ОД “Про основні напрямки підготовки і завдання цивільного захисту Сумської області на 2014 рік” під керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Сумської обласної державної адміністрації Лукашенка С.В. 23 травня 2014 року відбувся навчальний збір з головними інженерами та диспетчерами хімічно небезпечних об’єктів Сумської області на тему «Заходи щодо порядку дій головних інженерів та диспетчерів хімічно небезпечних об’єктів у разі виникнення аварії з виливом (викидом) небезпечних хімічних речовин на ньому».

       У проведенні навчального збору взяли участь представники управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Сумської обласної державної адміністрації, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області, управління ДСНС у Сумській області, ТОВ «ПКП «Укрінжпроект», ТОВ «Спецавтоматика».

       В ході проведення навчального збору були розглянуті наступні питання:

1) Законодавча база у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій.

2) Локальні системи оповіщення персоналу об’єктів і населення про виникнення або загрозу аварійних ситуацій і аварій на хімічно небезпечних об’єктах.

3) Локальні системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення на хімічно небезпечних об’єктах.

4) Ведення розвідки і прогнозування хімічної обстановки на хімічно небезпечному об’єкті.

5) Організація радіаційного та хімічного захисту.

6) Порядок дій працівників хімічно небезпечних об’єктів у разі виникнення аварії з виливом (викидом) хімічно небезпечних речовин на ньому.

      За результатами навчального збору були виставлені оцінки дій головним інженерам та диспетчерам хімічно небезпечних об’єктів та поставлені завдання для подальшого вдосконалення системи цивільного захисту на підприємствах, її готовності до дій за призначенням.