Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Відбулось засідання обласної комісії з координації робіт по проведенню технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту області

       24 липня 2014 року в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Сумської обласної державної адміністрації відбулось чергове засідання обласної комісії з координації робіт по проведенню технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту, у якому взяли участь члени обласної та голови районних інвентаризаційних комісій.

       На порядку денному розглядалось питання «Про результати технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту на адміністративних територіях області за ІІ квартал та за І півріччя в цілому».

       Станом на 1 липня 2014 року в області проведено технічну інвентаризацію 45 % захисних споруд усіх форм власності.

       Особливу увагу було звернуто на своєчасне проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту, які знаходяться у комунальній власності. Зокрема було зазначено, що станом на 1 липня 2014 року не розпочато проведення технічної інвентаризації захисних споруд, що перебувають у комунальній власності, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування у містах Ромни, Охтирка та Середино-Будському, Путивльському, Охтирському, Ямпільському районах, що свідчить про неефективну роботу місцевих інвентаризаційних комісій усіх рівнів.

       Повністю завершено технічну інвентаризацію захисних споруд комунальноі власності в містах Конотоп, Глухів, Лебедин та Лебединському районі, а у Великописарівському, Глухівському, Шосткинському районах вона перебуває в стадії завершення.

       З розглянутих питань надані доручення та встановлені терміни щодо їх виконання.