Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Показове навчання цивільного захисту

       18 вересня 2014 року на базі комунального закладу «Сумська міська клінічна лікарня № 5» та загальноосвітньої школи № 26 було проведено показове навчання цивільного захисту. До навчання залучались міська комісія з питань ТЕБ та НС, евакооргани міста, спеціалізовані служби цивільного захисту.

       В ході навчання відпрацьовано алгоритм практичних дій органів управління та спеціалізованих служб цивільного захисту щодо організації евакуації і укриття медичного персоналу, хворих у медичних закладах, педагогів та учнів у навчальних закладах, за сигналом «Повітряна тривога», проведення рятувальних та інших невідкладних робіт в осередках пожеж та руйнувань.

       До проведення навчань були залучені міська комісія з питань ТЕБ та НС, евакооргани міста, рятувальники управління ДСНС України у Сумській області, бригади швидкої допомоги Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та аварійні бригади комунальних служб міста (ПАТ «Сумигаз», ПАТ «Сумиобленерго», міськводоканалу).

       Під час проведення показового Дня цивільного захисту в загальноосвітній школі № 26 дітям практично були доведені навички безпечного перебування в навколишньому середовищі, елементарних норм поведінки у надзвичайних ситуаціях і запобігання пожежам від дитячих пустощів з вогнем.

       Всі формування та підрозділи цивільного захисту, які були задіяні при проведенні показового навчання, виявили готовність до дій за призначенням.

       До кінця листопада аналогічні командно-штабні навчання пройдуть в усіх містах та районах області.