Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Підведення підсумків роботи обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

       28 листопада відбулося підсумкове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням директора Департаменту цивільного захисту Сумської обласної державної адміністрації Каліна Олександра Івановича. У засіданні комісії взяли участь: члени обласної комісії з питань ТЕБ та НС, голови районних комісій з питань ТЕБ та НС Великописарівського, Глухівського, Лебединського, Конотопського, Сумського та Тростянецького районів.

       На порядок денний було винесено багато питань, зокрема: підсумки роботи обласної та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у 2014 році та завдання на 2015 рік, затвердження плану роботи комісії на 2015 рік; затвердження переліку потенційно-небезпечних об'єктів, хімічно-небезпечних об'єктів та об'єктів підвищеної небезпеки на території Сумської області; створення та функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони, забезпечення протипожежного захисту сільської місцевості. Не оминули увагою й питання впровадження на об'єктах області систем раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення.

       Розглядаючи ситуацію щодо створення та функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони, з доповідями виступили начальник відділу захисту населення та територій Департаменту цивільного захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Стрілець Ю.Б. та перший заступник начальника управління ДСНС України у Сумській області Милаш О.М.

       Також, під час роботи комісії з питань ТЕБ та НС були заслухані звіти заступників голів райдержадміністрацій Великописарівського, Глухівського, Лебединського, Конотопського, Сумського та Тростянецького районів про хід виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 07.08.2013 № 338-ОД «Про створення підрозділів місцевої пожежної охорони».

       За підсумками засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС прийнято відповідне протокольне рішення, вимоги якого доведено до виконавців в містах і районах області, керівників об’єктів господарювання.