Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Підготовка до пропуску льодоходу та паводків у 2015 році

       18 лютого 2015 року відповідно до плану роботи обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2015 рік під головуванням першого заступника голови обласної комісії, директора Департаменту цивільного захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Каліна О.І. було проведено чергове засіданні комісії, на якому розглянуто питання щодо заходів забезпечення безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період 2015 року. Рішенням комісії було затверджено План основних заходів органів управління, сил і засобів Сумської області щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків у 2015 році та встановлено строк готовності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій області (відповідно до повноважень) до пропуску льодоходу, повені та паводків – до 1 березня 2015 року.

       Під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було проведено командно-штабне тренування з органами управління ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту та спеціалізованими службами цивільного захисту Сумської області щодо дій в умовах безпечного пропуску льодоходу, паводку і повені. Метою заходу було перевірити реальну готовність органів управління сил цивільного захисту області до ліквідації надзвичайних ситуацій, що характерні для повені, а також взаємодію усіх аварійно-рятувальних структур у разі реагування на можливу надзвичайну ситуацію.

       За підсумками командно-штабного тренування територіальна підсистема єдиної державної системи цивільного захисту спроможна виконувати завдання за призначенням.