Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Про приведення органів управління, сил та засобів цивільного захисту Недригайлівського району в режим підвищеної готовності

       19 березня 2015 року на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянуто питання щодо виконання заходів з переведення ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Недригайлівського району в режим підвищеної готовності.

       В ході засідання з доповіддю про стан цивільного захисту в Недригайлівському районі виступив перший заступник голови Недригайлів-ської районної державної адміністрації, голова районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. О.В. Прилипко.

       Підводячи підсумки наради директор Департаменту цивільного захисту населення Сумської обласної державної адміністрації, перший заступник голови обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій О.І. Калін зазначив, що керівництву району необхідно негайно вжити дієвих заходів щодо приведення у готовність до використання захисних споруд цивільного захисту за призначенням, терміново розглянути питання щодо створення місцевого матеріального резерву для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій і їх наслідків на чергової сесії районної ради, а також передбачити кошти резервного фонду для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

       Прийнято відповідне протокольне рішення, яким встановлені конкретні терміни виконання зазначених заходів.