Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Готовність органів управління, сил та засобів цивільного захисту Охтирського району та міста Охтирка до дій за призначенням

       На позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій С.В.Лукашенка 26 березня 2015 року розглянуто питання щодо виконання заходів з переведення ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Охтирського району та м. Охтирка в режим підвищеної готовності.

       В ході засідання з доповідями про стан цивільного захисту виступили:

       Юрко Григорій Миколайович – заступник Охтирського міського голови, голова міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

       Моісєєнко Михайло Євгенійович – головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту апарату Охтирської районної державної адміністрації.

       Підводячи підсумки наради заступник директора Департаменту цивільного захисту населення Сумської обласної державної адміністрації, заступник голови обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій С.В.Лукашенко зазначив, що керівному складу ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Охтирського району та м. Охтирка необхідно негайно вжити дієвих заходів щодо приведення у готовність до використання захисних споруд цивільного захисту за призначенням, терміново розглянути питання щодо створення місцевого матеріального резерву для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій і їх наслідків, внести на розгляд міської та районної рад питання щодо збільшення розміру резервного фонду для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

       Прийнято відповідне протокольне рішення, яким встановлені конкретні терміни виконання зазначених заходів.