Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Стан готовності органів управління, сил та засобів цивільного захисту Глухівського району до дій у надзвичайних ситуаціях техногенного характеру

       На виконання рішення Уряду України та за дорученням голови Сумської обласної державної адміністрації М.О. Клочка 2 квітня 2015 року проведено позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій С.В.Лукашенка.

       В ході засідання було проведено заслуховування голови Глухівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій В.Г. Картавого про хід виконання заходів з переведення ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в режим підвищеної готовності.

       За результатами засідання С.В. Лукашенко зазначив, що першочергові заходи, які необхідно виконати для того, аби покращити стан цивільного захисту в Глухівському районі, – привести 100 відсотків захисних споруд цивільного захисту в готовність для використання за призначенням; розглянути на черговій сесії районної ради питання щодо поповнення місцевого матеріального резерву, а також здійснити дієві заходи, спрямовані на підвищення рівня оповіщення керівного складу цивільного захисту та населення Глухівського району.

       Прийнято відповідне протокольне рішення, яким встановлені конкретні терміни виконання зазначених заходів.