Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту міста Конотоп та Конотопського району

       Відповідно до плану основних заходів у період з 23 по 24 вересня 2015 року Департаментом цивільного захисту населення Сумської обласної державної адміністрації проведено командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту міста Конотоп та Конотопського району.

       В ході навчання практично відпрацьовані питання щодо дій органів управління та сил цивільного захисту з ліквідації наслідків стихійного лиха, проведення аварійно-відновлювальних та інших невідкладних робіт на системах життєзабезпечення, відновлення сталого функціонування об’єктів господарської діяльності, а також з локалізації та ліквідації осередку хімічного зараження.

       Враховуючи ускладнення міжнародної обстановки, проведено навчання населення діям у випадку надзвичайних ситуацій, пов’язаних з руйнуванням будівель та споруд, виникненням осередків пожеж та сильного задимлення місцевості, що відбулися в наслідок нанесення авіаційних ударів та артилерійського обстрілу

       При цьому особлива увага зверталася на відпрацюванні питань оповіщення населення, його укриття у захисних спорудах, проведення евакуаційних заходів, а також здійснення рятувальних робіт та надання кваліфікованої медичної допомоги.

       Практичне виконання поставлених учбових завдань підтвердило готовність залучених аварійно-рятувальних підрозділів, підрозділів постійної готовності, аварійних ланок до дій за призначенням, особовий склад яких показав високий професійний рівень підготовки, вміння діяти в екстремальних ситуаціях, чітко орієнтуватися в складній обстановці.

       Всі питання, які ставилися за мету навчання, відпрацьовані у повному обсязі. Дії органів управління сил та засобів цивільного захисту заслуговують на добру оцінку.