Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

29 вересня 2015 року відбулося чергове засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС

       Засідання комісії відкрив і провів заступник голови Сумської обласної державної адміністрації, голова обласної комісії з питань ТЕБ та НС Боршош Іван Семенович.

       За порядком денним першим питанням розглядалася ситуація на казенному підприємстві «Шосткинський казенний завод «Зірка», що сталася у зв’язку з накопиченням близько 1,4 тис. тонн суміші відпрацьованих азотної та сірчаної кислот.

       В подальшому керівники спеціалізованих служб цивільного захисту (ДП «Сумський облавтодор», ПАТ «Сумиобленерго», СФ ПАТ «Укртелеком») доповіли про стан підготовки міст, районів, управлінь і об’єднань області до дій в осінньо-зимовий період 2015-2016 років та було затверджено Комплексний план заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і пожежної безпеки Сумської області на цей період.

       Третім питанням розглянуто стан утримання джерел протипожежного водопостачання.

       На завершення засідання голова комісії з питань ТЕБ та НС зазначив, що необхідно докласти максимум зусиль для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та подій, а у разі виникнення - забезпечити злагоджені та скоординовані дії щодо їх ліквідації.

       У прийнятому за результатами засідання рішенні комісії головам районних державних адміністрацій, міським головам, керівникам структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в області, підприємств, установ та організацій області поставлені конкретні завдання щодо зменшення рівня небезпек техногенного та природного характеру.