Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Сумщина бере участь у проведенні заходів шостої державної інвентаризації радіоактивних відходів

       На території Сумської області за інформацією Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» експлуатуються 298 радіологічних об’єктів (промислові – 52, лікувально-профілактичні та фізична особа підприємець – 228, науково-дослідні інститути та учбові заклади – 18) на 153 підприємствах.

       Дотримуючись основних принципів державної політики у сфері поводження з радіоактивними відходами щодо пріоритетності захисту життя і здоров’я населення, захисту навколишнього природного середовища від впливу радіоактивних відходів та враховуючи пріоритетність забезпечення державного регулювання поводженням з радіоактивними відходами, гарантування надійної їх ізоляції 05 липня 2016 року на базі Департаменту цивільного захисту населення Сумської обласної державної адміністрації було проведено засідання обласної інвентаризаційної комісії, утвореної розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 25.05.2016 № 264-ОД «Про проведення шостої державної інвентаризації радіоактивних відходів у Сумській області».

       В засіданні обласної інвентаризаційної комісії брали участь представники Державної корпорації «Українське державне об’єднання «Радон» Зайцев С.Л. та Чудновський Д.К., спеціалісти з підприємств, установ, наукових і медичних закладів Сумської області.

       На засіданні розглянуті питання щодо затвердження переліку підприємств, організацій, установ, наукових і медичних закладів Сумської області, у яких має бути проведена інвентаризація радіоактивних відходів. Представниками Державної корпорації «Українське державне об’єднання «Радон» проведено навчання з правил заповнення звітних документів по інвентаризації радіоактивних відходів.

       Обласна інвентаризаційна комісія затвердила перелік підприємств, організацій, установ, наукових і медичних закладів Сумської області, у яких має бути проведена інвентаризація радіоактивних відходів, та визначила заходи практичної реалізації проведення інвентаризації радіоактивних відходів та реагування на незаконний обіг ядерних та інших радіоактивних матеріалів на території Сумської області.