Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

7 липня 2016 року відбулося засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

       Засідання комісії відкрив і провів заступник голови Сумської обласної державної адміністрації, перший заступник голови комісії І.С. Боршош.

       На порядку денному обговорювалися п’ять питань. Перше стосувалося організації заходів щодо підготовки до купального сезону, забезпечення безпеки на водних об’єктах області. У своєму виступі директор Департаменту цивільного захисту населення Сумської обласної державної адміністрації О.М. Милаш зазначив, що питання забезпечення безпеки людей на водних об’єктах області є щорічною актуальною проблемою, адже на воді щороку гинуть десятки сумчан. Так, лише впродовж цього року на водних об’єктах Сумщини загинуло 22 людини в тому числі дві дитини.

       Далі на засіданні комісії розглянули питання щодо заходів із запобігання та протидії масовим пожежам лісів і сільгоспугідь у літній період 2016 року. Як повідомив перший заступник начальника Управління ДСНС України у Сумській області А.В. Олейніков через масове спалювання сухої рослинності та необережне поводження з вогнем під час сільськогосподарських робіт значно зросла загроза виникнення пожеж у природних екосистемах та приватному секторі.

       Про організацію заходів щодо створення та функціонування підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони в сільській місцевості доповів заступник начальника Управління ДСНС України у Сумській області Д.В. Карпенко.

       Наприкінці заступник голови Сумської обласної державної адміністрації, перший заступник голови комісії І.С. Боршош визначив головам районних державних адміністрацій та міським головам області, керівникам департаментів та установ, які взяли участь у засіданні, пріоритетні завдання з метою вжиття невідкладних заходів реагування для покращення обстановки в регіоні.

       Лише доклавши спільних зусиль, ми зможемо запобігти загибелі людей на воді, уникнути тяжких екологічних наслідків лісових пожеж та зберегти від знищення десятки будівель, сотні гектарів лісів та живої рослинності, – наголосив І.С. Боршош