Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Про проведення командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту м. Рони та Роменського району

       Відповідно до плану підготовки цивільного захисту Сумської області на 2016 рік, з метою визначення реального ступеню готовності органів управління та сил цивільного захисту ланок територіальних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту м. Ромни та Роменського району щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру 26 жовтня цього року під керівництвом заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Боршоша Івана Семеновича проведено командно-штабне навчання.

       Проведення аварійно – відновлювальних та інших невідкладних робіт з відновлення сталого функціонування систем життєзабезпечення населення, порушення яких сталося внаслідок стихійного лиха, рятувальних робіт при руйнуванні житлового будинку внаслідок вибуху газу, локалізація осередків виливу небезпечної хімічної речовини на філії «Роменський молочний комбінат», ПП «Рось», а також інфекційного захворювання свійських тварин на африканську чуму свиней стали основною частиною навчально- практичного відпрацювання заходів з ліквідації надзвичайних ситуацій в місті та районі.

       В цілому органи управління цивільного захисту міста та району, формування підприємств та спеціалізованих служб цивільного захисту продемонстрували досить високу готовність до дій за призначенням, вміння орієнтуватись та професійно діяти у складній обстановці.

       Поряд з цим проведене навчання дозволило виявити суттєві проблемні питання, вирішення яких значно сприятиме підвищенню стану захисту населення і територій від можливих наслідків надзвичайних ситуацій різноманітного характеру. Перш за все це стосується наявності місцевих матеріальних резервів, які будуть використовуватися при проведенні відновлювальних робіт на об’єктах інфраструктури, а також готовності системи оповіщення органів управління цивільного захисту та населення у випадку виникнення природних негараздів та техногенних катастроф.