Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту Білопільського району

       Відповідно до  плану  підготовки цивільного захисту Сумської області на 2017 рік Департаментом цивільного захисту населення Сумської обласної державної адміністрації спільно з управлінням державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області 12-13 квітня  2017  року проведено командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту Білопільського району за темою: «Дії органів управління ланок територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період».

       В ході вирішення  учбових питань, які передбачені задумом проведення навчання, практично відпрацьовані заходи щодо проведення  аварійно-відновлювальних робіт на системах життєзабезпечення населення при ліквідації наслідків стихійного лиха, комплексу рятувальних, протипожежних та інших невідкладних робіт при виникненні масштабної дорожньо- транспортної пригоди, руйнуванні житлового будинку внаслідок вибуху природного газу, локалізації та ліквідації осередку розповсюдження пожежі  на об’єкті господарської діяльності (філія «Хлібна база» ДП «Охтирський КХП»).

       За  результатами проведення навчання визначено досить високий рівень реального ступеню готовності органів управління і сил цивільного захисту району щодо оперативного реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.

       Практично вжиті заходи, щодо заміни спеціалізованими ланками служби енергетики пошкоджених опор ліній електропередач,  що в певній мірі сприяло забезпеченню сталого функціонування енергосистеми району.

       На навчальних точках високу професійну підготовку щодо проведення аварійно-відновлювальних робіт на газовій мережі та водогоні  продемонстрували аварійні бригади газового господарства  та комунального підприємства. Проведено  ремонт дільниці газопроводу середнього тиску з накладанням бандажу та  реальної заміни аварійної труби водопроводу.

       Відзначаються   високі професійні дії працівників рятувального підрозділу управління ДС НС України у Сумській області,   які  здійснювали  умовну  розвідку, пошук і рятування потерпілих та гасіння пожеж, бригад екстреної медицини з надання допомоги постраждалим.

       Безпосереднє керівництво практичними діями підпорядкованих структурних підрозділів, формуваннями спеціалізованих служб цивільного захисту,  яки були задіяні у навчанні, здійснював голова районної державної адміністрації Верещагін Володимир Федорович.

       В цілому мета, яка ставилася на навчання, виконана, дії  органів управління, підрозділів та формувань ланки територіальної підсистеми  єдиної державної системи цивільного захисту оцінені добре.