Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Про організацію реагування та проведення ліквідації наслідків паводку в м. Охтирка

       02 квітня 2018 року під головуванням голови Сумської обласної державної адміністрації Клочка М.О. відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сумської області щодо організації реагування та проведення ліквідації наслідків паводку в м. Охтирка.

       Під час засідання було заслухано керівництво місцевої державної адміністрації та органів місцевого самоврядування щодо організації реагування, проведення заходів з ліквідації наслідків паводку та життєзабезпечення постраждалого населення.

       Рішенням позачергового засідання комісії затверджено ряд першочергових заходів щодо ліквідації наслідків паводку та життєзабезпечення постраждалого населення.

       Службам цивільного захисту поставлені завдання щодо організації реагування, проведення заходів з ліквідації наслідків паводку та життєзабезпечення постраждалого населення, проведення моніторингу паводкової обстановки в інших районах області та забезпечення постійної готовності сил та засобів цивільного захисту, обстеження гідротехнічних споруд та проведення превентивних заходів.