Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Проведено командно-штабне навчання у місті Шостка та Шосткинському районі

       Відповідно до плану основних заходів цивільного захисту Сумської області на 2019 рік Департаментом цивільного захисту населення Сумської обласної державної адміністрації спільно з Управлінням державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області у період з 28 по 29 травня 2019 року проведено командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту міста Шостка та Шосткинського району за темою: «Дії органів управління та сил цивільного захисту ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру».

       В ході командно штабного навчання практично відпрацьовані заходи щодо ліквідації наслідків стихійного лиха, проведення аварійно-відновлювальних робіт на системах життєзабезпечення міста та району, рятувальних та інших невідкладних робіт при скоєнні дорожньо-транспортної пригоди, вибуху побутового газу у багатоповерховому будинку, локалізації осередку виникнення лісової пожежі та протиепідемічних заходів, пов’язаних з виявленням осіб хворих на кір.

       На навчальних точках високу професійну підготовку щодо проведення аварійно-відновлювальних робіт на газовій мережі та каналізаційному колекторі продемонстрували аварійні бригади газового господарства та комунального підприємства. Здійснені практичні заходи щодо ремонту дільниці газопроводу середнього тиску з накладанням бандажу та реальної заміни аварійної труби каналізаційного колектору. Відпрацьована робота аварійної бригади щодо відновлення сталого функціонування очисних споруд у випадку знеструмлення генераторів.

       В ході навчання відзначаються дії рятівників 2-го державного пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України в Сумській області, працівників медичної служби, екстреної (швидкої) медичної допомоги.

       Мета навчання щодо вдосконалення злагодженості та оперативності в роботі керівного складу, органів управління та сил цивільного захисту, набуття практичних умінь з управління силами і засобами під час проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, а також їх всебічного забезпечення, досягнута.