Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Підведено підсумки роботи в сфері цивільного захисту за І півріччя 2019 року

 

       Основною метою відеоселекторної наради, яка проводилася з залученням керівного складу цивільного захисту міст та районів області 20.06.2019 року, був аналіз функціонування на території Сумської області підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту населення і територій у І півріччі цього року.

       В ході проведеного заходу з’ясовані проблемні питання та визначені основні напрямки цивільного захисту на ІІ півріччя 2019 року.

       Важливість порядку денного обумовлена станом природно-техногенної безпеки, зростанням рівня загрози нормальному режиму життєдіяльності населення, економіці та навколишньому природному середовищу як в умовах мирного часу, так і особливого періоду і, як слідство, необхідністю підвищення рівня захисту населення.

       Обговорені питання щодо:

       забезпечення цивільного захисту населення і територій області в умовах мирного часу та особливого періоду;

       ефективності роботи органів управління, сил цивільного захисту та фінансового забезпечення заходів для розвитку матеріально-технічної бази територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту;

       аналізу роботи всіх ланок територіальної підсистеми цивільного захисту з визначенням принципової оцінки діяльності підрозділів у сфері захисту населення і територій.

       Визначені завдання щодо:

       підтримування в постійній готовності до застосування технічних засобів оповіщення органів управління цивільного захисту та населення;

       забезпечення контролю за використанням, утриманням та станом готовності захисних споруд;

       нарощування накопичення місцевих матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків згідно із затвердженою номенклатурою тощо.