Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Реалізація бюджетної програми «Забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» на Сумщині

12 липня 2013 року під головуванням заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Іщенко Т.Д. було проведено засідання обласної комісії, утвореної відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 10.07.2013 № 294-ОД «Про утворення обласної комісії з розгляду питань забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, за рахунок коштів державного бюджету»....читати далі>>>

Відкриваючі засідання, Тамара Дмитрівна відмітила, що питання щодо забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов у населених пунктах Сумської області, постійно знаходяться на контролі Сумської обласної державної адміністрації і є особливо актуальними у зв’язку з тим, що не зважаючи на щорічні виділення коштів із державного бюджету за програмою КПКВК 3201200 «Забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», на квартирному обліку для поліпшення житлових умов у населених пунктах Сумської області, згідно загальнообласних Реєстрів, продовжує перебувати досить значна кількість постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи осіб.

У минулому 2012 році за цією бюджетною програмою для Сумської області було виділено 3967 тис. гривень для придбання 13 квартир, ордери від яких вручено за черговістю у загальнообласних Реєстрах постраждалим, віднесеним до категорії І.

У 2013 році спільним наказом Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Міністерства надзвичайних ситуації України від 27.05.2013 № 332/205 «Про розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» для Сумської області із державного бюджету розподілено 3 млн. 774 тис. гривень.

В результаті засідання комісії, з метою ефективного використання бюджетних коштів, підготовлені пропозиції голові Сумської обласної адміністрації щодо визначення розпорядників бюджетних коштів 3-го ступеня та затвердження розподілу коштів між ними, передбачених у державному бюджеті у 2013 році для Сумської області.

Виконання заходів бюджетної програми на теріторії Сумської області триває.