Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС

30 вересня 2013 року під головуванням заступника голови Сумської обласної адміністрації Яговдика І.О. відбулося розширене засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайним ситуаціям.

          Комісією розглянуто 3 важливі питання:

         1. Стан готовності міст,  районів,  управлінь і  об’єднань області до дій в осінньо-зимовий період 2013-2014 р.р. та забезпечення заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в цей період;

           2. Про  стан  реалізації заходів щодо забезпечення безпечного використання газу у побуті      

           3. Про стан техногенної безпеки потенційно небезпечних об’єктів, функціонування та обладнання системами раннього виявлення та оповіщення персоналу об’єктів. Стан забезпечення населення засобами індивідуального захисту в зонах можливого та прогнозованого хімічного забруднення в результаті надзвичайних ситуацій на хімічно небезпечних об’єктах. 

       Рішенням комісії  прийнятий  та  доведений  до виконавців «Комплексний план заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і пожежної безпеки Сумської області в зимовий період 2013-2014 років», поставлені завдання районним державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування щодо підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2013/14 року».

         У зв’язку зі зниженням середньодобової температури рекомендовано розпочати до 05.10.2013 опалення установ і закладів охорони здоров’я, освіти, культури і соціального піклування та до 15.10.2013 - опалення житлового сектору.

          З метою  недопущення надзвичайних   ситуацій,  пов’язаних з   використанням газу у  побуті комісією поставлені конкретні завдання райдержадміністраціям, окремим підрозділам органів виконавчої влади, органам місцевого самоврядування області щодо перевірки готовності газового обладнання, димо-вентиляційних каналів житлового сектору. Організований дійовий контроль за дотриманням вимог законодавства щодо експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання.

          Також, комісією  розглянуто питання техногенної безпеки потенційно небезпечних об’єктів, поставлені завдання щодо обладнання їх системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення персоналу. Рішенням комісії поставлено завдання місцевим органам виконавчої влади та місцевого самоврядування у взаємодії з керівниками хімічно небезпечних об’єктів забезпечити придбання для непрацюючого населення, яке перебуває у прогнозованих зонах хімічного забруднення, засобів індивідуального захисту.