Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Проведено чергове засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

       Відповідно до плану роботи обласної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2013 рік і рішення, прийнятого головою обласної комісії, 24 жовтня 2013 року під головуванням заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Яговдика Ігоря Олексанровича проведено чергове дев’яте у 2013 році засідання комісії.

      В умовах сьогодення, коли значно збільшується кількість техногенних і природних чинників, яки є причинами виникнення надзвичайних ситуацій – кожне питання, що розглянуто, є актуальним і сприяє одній меті – збереженню стабільної обстановки в суспільстві, збереженню життя і здоров’я людей.

      Згідно з порядком денним обговорювалися питання «Про затвердження переліку потенційно небезпечних об’єктів області на 2014 рік» і «Про стан утримання захисних споруд цільного захисту та проведення їх технічної інвентаризації»

       Обидва питання врегульовані  Кодексом  цивільного  захисту  України,  постановами  Кабінету Міністрів України та відповідними підзаконними актами. Так, відповідно до нормативних документів, узагальнений за область перелік потенційно небезпечних об’єктів затверджується комісією з питань ТЕБ та НС за поданням управління ДСНС України у Сумській області.

       Також на даному засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС були заслухані звіти окремих керівників щодо стану створення фонду захисних споруд цивільного захисту та результатах їх технічної інвентаризації у 2013 році.