Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Завершення заходів п’ятої державної інвентаризації радіоактивних відходів на Сумщині

       На території Сумської області в період з квітня по жовтень 2013 року проводилась п’ята державна інвентаризація радіоактивних відходів.

       Відповідно до Графіка проведення інвентаризації радіоактивних відходів у Сумській області 23 жовтня 2013 року під головуванням заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Яговдика І.О. було проведено підсумкове засідання обласної комісії, утвореної розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 18.05.2013        № 198-ОД «Про проведення п’ятої державної інвентаризації радіоактивних відходів у Сумській області».

       Проведена робота показала, що на всіх підприємствах, організаціях, установах, науково-дослідних закладах та лікувально-профілактичних установах Сумської області, які використовують джерела іонізуючого випромінювання з метою пріоритетності захисту життя і здоров’я населення, захисту навколишнього природного середовища від впливу радіоактивних відходів, гарантування надійної їх ізоляції здійснюється своєчасне виявлення, облік, контроль за їх використанням.

       На розгляд комісії виносилися звітні документи міських інвентаризаційних комісій, міст Суми, Конотоп, Шостка.

       За результатами доповідей начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Сумської обласної державної адміністрації Каліна О.І. та головного спеціаліста відділу захисту населення і територій управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Сумської обласної державної адміністрації Гаманця І.М. комісія прийняла рішення щодо затвердження Зведеного звіту про результати проведення інвентаризації радіоактивних відходів у Сумській області в 2013 році.