Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

       14 грудня Україна відзначає День ліквідатора. Відзначення Дня ліквідатора було введено у листопаді 2006 року указом Президента України про офіційне визнання та відзначення 14 грудня кожного року «Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС».

       Ми живемо зараз і радіємо сонцю тільки завдяки мужності й величезній працелюбності людей, які віддали свої сили, здоров’я, і, часто, навіть життя. Ліквідатори про цю подію ніколи не забудуть.

       14 грудня 1986 року – день закінчення будівництва об’єкту "Саркофаг”, чим було завершено перший етап ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС є серйозним приводом замислитися про необхідність підтримання більшої безпеки на електроатомних об’єктах. Щороку в цей день ми вдячно згадуємо всіх, хто приніс себе в жертву задля спасіння інших від знавіснілої люті атому, який розперезався через людські помилки або безвідповідальність. Вони пішли від нас, покинувши своїх близьких, в серцях яких залишилися назавжди величезний жаль та смуток. Водночас тим, хто вижив у Чорнобильському пеклі, ми будемо завжди складати подяку та щире шанування.