Департамент цивільного захисту населення

Сумської обласної державної адміністрації  

40009, м. Суми, вул. Шевченко, 9
тел.(0542) 22-11-89; 61-14-97 (факс); 61-17-18 (кадри).
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

2014 рік - завершальний рік у технічній інвентаризації захисних споруд цивільного захисту

       В умовах сьогодення, коли значно збільшується кількість техногенних і природних чинників, яки є причинами виникнення надзвичайних ситуацій – Держава приділяє підвищеної уваги збереженню стабільної обстановки в суспільстві, збереженню життя і здоров’я людей та належному захисту населення від надзвичайних ситуацій техногенного характеру, а також його захисту у особливий період.

       Надійний захист можливий лише за наявності готових до використання захисних споруд, а від так - проведення їх технічної інвентаризації є одним із головних заходів забезпечення їх обліку, належного утримання та збереження наявного фонду.

       На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 р. № 1473-р «Про підготовку та проведення у 2009-2014 роках технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту)», відповідного розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 22.09.2009 № 518 і завдань Уряду щодо її підготовки та проведення, - на території області вживаються всі можливі заходи для завершення технічної інвентаризації захисних споруд у встановлений термін, у 2014 році.

       У Сумській області налічується більше тисячі захисних споруд (державної, комунальної та приватної форм власності), але не зважаючи на вжиті заходи у попередні роки, проінвентаризовано і відпрацьовано належної до цього документації лише на 44% від загальної їх кількості.

       З метою активізації виконання поставлених завдань з технічної інвентаризації захисних споруд 17 січня 2014 року відбулося засідання обласної інвентаризаційної комісії з порядком денним: «Про підсумки роботи місцевих інвентаризаційних комісій за 2013 рік щодо виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 р. № 1473 “Про підготовку та проведення у 2009-2014 роках технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту)» на території Сумської області” та завдання на 2014 рік».

       Під час засідання комісії було акцентовано, що основна роль щодо виконання заходів підготовки та проведення технічної інвентаризації захисних споруд відведена комісіям об’єктових (укладання договорів) і місцевих (оформлення облікових та звітних документів) рівнів.

       У 2014 році необхідно активізувати роботу комісій всіх рівнів та посилити контроль з боку органів виконавчої влади, місцевого самоврядування за виконанням їх рішень, докласти максимальних зусиль для виконання поставлених Урядом завдань щодо завершення інвентаризації захисних споруд на 100%, тому що альтернативи даному питанню не існує! – наголосив перший заступник голови обласної інвентаризаційної комісії, начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Сумської обласної державної адміністрації О.І.Калін. За результатами роботи комісії прийнято рішення щодо практичної реалізації заходів по проведенню технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту на території Сумської області та завдання на 2014 рік.